Śruby rzymskie napinające naciągi nakrętki

Śruby rzymskie napinające naciągi nakrętki

Sklep ze śrubami rzymskimi - ze stali nierdzewnej INOX 

Nasz sklep metalowy oferuje najwyższej jakości śruby rzymskie, które są niezwykle ważne w przemyśle jako technika mocowania. Są to podłużne, metalowe elementy śrubowe połączone nierdzewną i kwasoodporną nakrętką naciągającą mające wiele zastosowań w budownictwie, a nawet w kolejnictwie (prz...

Sklep ze śrubami rzymskimi - ze stali nierdzewnej INOX 

Nasz sklep metalowy oferuje najwyższej jakości śruby rzymskie, które są niezwykle ważne w przemyśle jako technika mocowania. Są to podłużne, metalowe elementy śrubowe połączone nierdzewną i kwasoodporną nakrętką naciągającą mające wiele zastosowań w budownictwie, a nawet w kolejnictwie (przy naciągach sieci trakcyjnych). Dlatego też muszą być one niw tylko niezwykle trwałe, ale także występować w różnych rodzajach. Nasz internetowy sklep ze śrubami rzymskimi posiada wiele ich rodzajów, dzięki czemu kupując je przez internet klienci posiadają zadowalający ich wybór. Szczególnie że nasz producent śrub rzymskich cechuje się przede wszystkim trwałością swoich produktów typu wyroby śruboweSprzedaż śrub rzymskich online przez sklep internetowy jest skierowana do klientów zarówno indywidualnych jak i biznesowych – nasza hurtownia ze śrubami rzymskimi jest w stanie zadowolić nawet tych najbardziej wymagających. Jesteśmy w stanie zagwarantować, że nasze wyroby metolowe niezależnie od sprzedaży hurtowej, czy też detalicznej zawsze spełniają najbardziej restrykcyjne standardy. Będąc fachowcem w swojej dziedzinie nie zastanawiaj się zatem gdzie kupić śruby rzymskie oraz części do śruby rzymskiej, ponieważ odpowiedź znajdziesz na nasze stronie online z produktami metalowymi w tym śruby rzymskie ze stali nierdzewnej INOX.

Hurtownia śrub rzymskich - napinające naciągi i nakrętki

Jakie rodzaje śrub rzymskich posiadamy? Śruby rzymskie są podstawą w przemyśle, dlatego ważne są ich rodzaje ze względu na funkcje, przeznaczenie i zamocowania. Śruby napinające dobrze odnajdują we wszelkich konstrukcjach zawierających naciągi – na mostach, do lin, w trakcjach, w masztach, do blatu, do łączenia blatów, cad, dwg, itp. Wyróżniamy też, ze względu na zastosowanie, następujące typy śrub rzymskich: śruby rzymskie rurowe, rozporowe, rozpierające, napinacz, napinająca, hydrauliczne czy też akcesoria i nakrętki rzymskie.

Popularne rozmiary śrub rzymskich to: 3d, fi 5, 6, 8, 10, 12, 14, fi 16, fi 20, 24, 25, fi 30, 32, 50, 100, 360 mm oraz 30 cm. Najpopularniejszy gwint do śruby rzymskiej to m4, m8, m10, m12, m16 oraz m20, m24, m30. Sama śruba rzymska jest nierdzewna, a sprzedaż nakrętek napinających może być prowadzona osobno. Sprawdź wszystkie podkategorie - tam jest cały katalog rozmiarów i rodzajów większe i małe śruby rzymskie - również ze względu na uchwyt do śruby rzymskiej.

Śruba rzymska - każdego rodzaju

Posiadamy w naszym sklepie online m.in. wyroby śrubowe typu:

 • śruba rzymska z grzechotką
 • śruba rzymska z przegubem
 • śruba rzymska z płaskimi końcówkami
 • śruba rzymska z hakami na końcach
 • śruba rzymska hak-hak, haki
 • śruba rzymska hak-oko
 • śruba rzymska ucho-ucho
 • śruba rzymska tulejowa
 • śruby rzymskie trapezowe, z gwintem trapezowym
 • śruba rzymska sześciokątna
 • śruba rzymska linka
 • śruba rzymska widełki z widełkami
 • śruba rzymska nakrętka z nakrętkami
 • śruba rzymska z końcówkami do spawania
 • śruba rzymska ocynkowana
 • śruba rzymska nierdzewna INOX ze stali nierdzewnej
 • śruba rzymska kwasoodporna.

Jesteśmy w stanie zagwarantować pokaźny wybór wyrobów stalowych, jednak, aby dobrze dobrać formę śrub rzymskich, warto wiedzieć także kto je wynalazł. Otóż ich historia jest związana z Rzymem, skąd nazwa śruba rzymska. Nie jest ona dokładnie sprecyzowana, a informacje są sprzeczne, ale najważniejszym jest to jak działa śruba rzymska oraz co to jest i jaka jest zasada działania. Zatem śruba rzymska posiada dwustronne gwintowane pręty z dwóch stron i w zależności od naszych potrzeb jest ona zdolna do swobodnej regulacji za pomocą nakrętki naciągowej. Jak już wcześniej wspominaliśmy jest ona bardzo często wykorzystywana do regulowanych naciągów i metalowych konstrukcji. Bardzo ważna jest wytrzymałość śruby rzymskiej, norma, nośność oraz jej nierdzewność.

Ceny śrub rzymskich - zawsze tanie dla przemysłu

Czy śruby rzymskie są drogie? Szeroki asortyment śrub rzymskich oraz bezpośredni dostawca gwarantuje, że cennik i ich ceny, szczególnie w naszym sklepie są bardzo atrakcyjne. Śruby rzymskie są wykonane z bardzo odpornych na korozję materiałów, a ich zakup wychodzi tanio, nawet gdy nie obejmuje je promocje. Dobre i tanie śruby rzymskie są niezwykle pożądane na rynku budowlanym. Oznacza to, że żaden z fachowców nie musi się zastanawiać nad tym, gdzie kupię śruby rzymskie, ponieważ nasza oferta jest bogata, jednak śruba rzymska cena nadal konkurencyjna. Mamy najtańsze śruby rzymskie w internecie.

Zapraszamy klientów z województwa śląskiego: Katowice, Dąbrowa Górnicza, Bielsko-Biała, Zabrze, Ruda Śląska, CzęstochowaGliwice, Rybnik, Piekary Śląskie, Racibórz, Tychy, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Wodzisław Śląski, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Myszków, Żywiec, Czerwionka-Leszczyny, Pszczyna, Knurów, Mikołów, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Świętochłowice, Zawiercie, Będzin i okolice.

Więcej

Śruby rzymskie napinające naciągi nakrętki Jest 28 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 28 elementów